r e k l a m a

Zderzenie pięciu pojazdów w Kobielicach


Przez kilka godzin była zablokowana droga prowadząca z Pszczyny do Żor

2021-02-25 12:50:57 Artykuł Partnera 1167


Wypadek
 Wypadek

Przez kilka godzin była zablokowana droga prowadząca z Pszczyny do Żor. To skutek zdarzenia drogowego do jakiego doszło wczoraj około godziny 8:30 w Kobielicach na DW935. Brało w nim udział aż pięć pojazdów. Na szczęście nikt nie został ranny

Wczoraj około 8:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kobielicach. W zdarzeniu udział brało aż pięć pojazdów. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem dostawczym marki Kia jechał w kierunku Żor. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z czterema samochodami, które jechały z przeciwka. W wyniku zderzenia skrzynia ładunkowa jednego z pojazdów została wyrwana. Całość ładunku wysypała się na jezdnię. Na szczęście, żaden z uczestników zdarzenia nie został ranny.

Sprawca zdarzenia to 66-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi.Droga na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin. Na czas pracy służb ratunkowych, policjanci wytyczyli objazdy.