r e k l a m a

Stwórz stylówkę, której pozazdroszczą Ci znajomi


Bluzy to wręcz konieczne ubrania na przejściowe pory roku takie jak wiosna lub jesień. Sprawdzają się one jako wygodne ubranie na swobodne popołudnia spędzone w domu czy spotkania ze znajomymi. Modele bluz od ZIMNO to szeroki wybór uniwersalnych krojów, wzorów i kolorów, uwielbianych za swój klasyczny wygląd i wysoką jakość wykonania.

2022-04-19 15:24:26 Artykuł Partnera 1331


stylówka
 stylówka

Bluzy tradycyjne, wydłużone, z zamkiem i kapturem

Bluza to obowiązkowy element każdej garderoby głównie przez swoją uniwersalność. Takie ubrania świetnie sprawdzają się na co dzień, a przecież to właśnie codzienną odzież nosi się najczęściej. Bluzy są tak wygodne, że z powodzeniem można nosić je we własnym domu, na spacerach, spotkaniach ze znajomymi, zakupach, i wielu, wielu innych okazjach. Dla młodzieży świetnie sprawdzają się one jako ubranie do szkoły, dla osób starszych – na uczelnię bądź do pracy.

Wybór krojów modnych bluz od ZIMNO jest bardzo duży. Wśród modeli ze strony https://www.zimnozimno.pl/bluzy-z-kapturem wybierać można tradycyjne bluzy sięgające do pasa i wydłużone kroje, przyjemnie zakrywające całe plecy. Dostępne są bluzy zapinane na zamek błyskawiczny lub modele zakładane przez głowę. Wszystkie z nich są odpowiednie bez względu na płeć, choć niektóre ich wzory mogą sugerować, dla kogo są przeznaczone. Każda bluza została wyposażona w gruby kaptur ze ściągaczem.

Szeroki wybór kolorów i printów

W przypadku większości bluz od ZIMNO określenie, czy są to modele odpowiednie dla męskiego, czy żeńskiego grona odbiorców, jest zwyczajnie trudne. Czy dla przykładu bordowa bluza z zamkiem błyskawicznym odpowiednia dla nastoletniej dziewczyny, powinna się czymś różnić od tej, którą zakłada jej rówieśnik?

Wśród dostępnych bluz znaleźć można wiele modeli jednokolorowych w różnych odcieniach. Do wyboru są między innymi propozycje w klasycznej czerni, eleganckim bordo, szare, musztardowe i zielone. Dostępnych jest także wiele nadrukowywanych na materiał wzorów, takich jak na przykład motyw lasu częściowo zakrytego przez chmury, albo gęsto usiane kwiaty, chryzantemy, róże, albo nawet peonie.

Wśród najnowszych trendów modowych można zauważyć, że popularność zyskują ubrania i dodatki z dużym i daleka widocznym logo marki. W ten trend wpasowują się także ciepłe bawełniane bluzy zdobione wyraźnym i sugestywnym napisem ZIMNO.

Wysoka jakość ubrań – co zmienia w przypadku bluzy?

Mówiąc o wysokiej jakości ubrań, najczęściej myśli się przede wszystkim o samym materiale, z którego zostały uszyte. W przypadku modeli od ZIMNO jest to gruby i mięsisty materiał, który zapewnia świetny komfort termiczny, jest lekki i nie zmienia swoich właściwości po praniu. Nawet przy częstym noszeniu nie wyciera się, nie mechaci, a na jego powierzchni nie tworzą się żadne kulki, jak ma to miejsce w przypadku tanich materiałów niskiej jakości.

Ponieważ bluzy są szyte z materiału składającego się w 90% z bawełny, są one nie tylko ciepłe, ale także dobrze przepuszczają powietrze i pozwalają „oddychać” skórze. To ważne szczególnie podczas ciepłych dni, kiedy bluzę nosi się choćby ze względu na wiejący wiatr. Syntetyczne materiały, które nie przepuszczają powietrza, mogą powodować, że skóra będzie się bardziej pocić.

Jakość bluz to także wysokiej jakości szycia, co przekłada się na to, że ze szwów nie wychodzą żadne nitki. Ważna jest także jakość zamka błyskawicznego w modelach, które go posiadają – słabe, plastikowe zamki będą się częściej zacinać, a z czasem mogą nawet zacząć tracić poszczególne ząbki.