r e k l a m a

Śmierć na torach


W wyniku potrącenia przez pociąg relacji Katowice- Wisła Głębce zginął pieszy. Na chwilę obecną nieznana jest tożsamość tego mężczyzny

2019-12-27 13:17:48 KPP Pszczyna 674


 

fot. KPP Pszczyna
 fot. KPP Pszczyna

Pszczyńscy policjanci są na miejscu i wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło dzisiaj na strzeżonym przejeździe kolejowym w Pszczynie. W wyniku potrącenia przez pociąg relacji Katowice- Wisła Głębce zginął pieszy. Na chwilę obecną nieznana jest tożsamość tego mężczyzny.

 Do zdarzenia doszło po 11.00 na ul. Hallera. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna znajdował się na torach w momencie przejazdu pociągu. Niestety, zginął na miejscu. Na chwilę obecną nie można ustalić jego tożsamości. Spowodowane jest to brakem dokumentów i znacznymi uszkodzeniami tkanki miękkiej jego twarzy. Obecni na na miejscu wypadku policjanci wykonują oględziny wypadku zabezpieczają ślady i ustalają świadków tego zdarzenia.

Ruch na ul. Hallera w okolicach opisywanego przejścia jest zupełnie zablokowany. Prosimy kierowców o korzystanie z innym przejazdów w mieście.