r e k l a m a

Odzyskiwanie skasowanych zdjęć oraz sms z telefonu Android iOS


Obecnie pamięć w naszych telefon czy też w laptopach jest dużo większa niż jeszcze kilkanaście lat temu, obecnie pamięć w telefonie potrafi mieć setki GB podobnie jak dyski w komputerze a co za tym idzie możemy w takiej pamięci przechowywać dziesiątki tysięcy zdjęć, filmów czy też innych ważnych dokumentów.

2022-10-24 18:45:09 Art Partnera 1021


odzyskiwanieskasowanychzdjecorazsmsztelefonuandroidios
 odzyskiwanieskasowanychzdjecorazsmsztelefonuandroidios

Duża pojemność karty pamięci czy to na telefonie z systemem android czy też dysku twardego w komputerze niesie za sobą ryzyko że jeżeli nie robiliśmy kopii zapasowej naszych zdjęć, filmów czy też smsów a pamięć ulegnie uszkodzeniu to możemy stracić zdjęcia z kilku ostatnich lat.

Odzyskiwanie skasowanych zdjęć z telefonu

Każdy telefon czy to z systemem Android czy też iOS daje możliwość tworzenia kopii plików w chmurze, niestety nie każdy ma włączona tą opcje a z różnych względów nie każdy chce takiej funkcji korzystać. Jeż lei masz włączoną opcje tworzenia kopii plików w chmurze to w razie uszkodzenia telefonu czy też dysku w komputerze wszystkie pliki w szybki sposób odzyskać kopiując je z chmury. Dokładną i instrukcje jak odzyskać skasowane smsy znajdziesz tutaj http://plom.pl/odzyskiwanie-usunietych-zdjec/

A czy da się odzyskać dane jak nie mamy kopii plików ? Skasowane zdjęcia da się odzyskać ale nie zawsze jest to proste, jest wiele darmowych programów do odzyskiwania skasowanych smsów czy też skasowanych zdjęć z androida. Takie programy są przydatne o ile nasza pamięć telefonu nie została fizycznie uszkodzona, jeżeli jest uszkodzona fizycznie takich danych może nie udać się odzyskać w domowych warunkach.

Darmowy program do odzyskiwania zdjęć z telefonu Android

Warto podkreślić że po usunięciu zdjęcia czy też smsa pliki te są jedynie ukrywane przed użytkownikiem, ale system dalej przechowuje jak by ich kopie w sektorach dysku, dzięki temu możemy je w łatwy sposób odzyskać. Pliki takie stają się niemożliwe do odzyskania jeżeli zostały nadpisane przez inne zdjęcia czy też smsy, dlatego bardzo ważne jest żeby nie korzystać z urządzenia po przypadkowym usunięciu plików.

Darmowa aplikacja do odzyskiwania SMS

W przypadku skasowanych smsów jest nieco trudniej je odzyskać przez budowę systemu android, ale jest to możliwe w domowych warunkach, zapoznaj się z instrukcja jak krok po kroku odzyskać skasowane smsy https://www.embiznes.pl/inne/odzyskiwanie-smsow/ O ile pamięć nie jest fizycznie uszkodzona w większości przypadków w domowych warunkach da się przywrócić utracone pliki.