r e k l a m a

Kurtka skórzana dla motocyklisty - 5 ciekawych propozycji dla fanów klasyki


Wiele osób może stwierdzić, że skórzana kurtka motocyklowa to tylko i wyłącznie element odzieży odpowiedzialny za ochronę przed deszczem, chłodem czy zderzeniem z ziemią. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Dla niemałej części ludzi skórzana kurtka motocyklowa to coś więcej, to symbol indywidualności. Właśnie dlatego nad jej wyborem warto nieco dłużej się zastanowić. W sklepach nie brakuje takich produktów, dlatego zdecydowanie się na jeden z nich, może być nielada problemem.

Kurtka skórzana dla motocyklisty
 Kurtka skórzana dla motocyklisty

Klasyczna skórzana kurtka motocyklowa, czyli Ozone Ramones

Ozone Ramones to skórzana kurtka motocyklowa, którą możemy dostać zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Kurtki motocyklowe wykonane ze skóry powinny być przede wszystkim uniwersalne i taka właśnie jest ta propozycja. Charakteryzuje się wiele cech użytkowych, a jej stylowość sprawi, że sprawdzi się w sporej części wypadków. Na duży plus możliwość wmontowania dodatkowego ochraniacza pleców. Nie można także nie wspomnieć o tym, że regulacja obwodu pasa jest niezwykle prosta. Służy do tego stylowy pasek z klamrą. Na samym końcu warto zaznaczyć, że gama rozmiarów jest po prostu ogromna. Zaczyna się od S, a kończy na 10XL.

maxresdefault
 maxresdefault

Rebelhorn Fighter - propozycja dla fanów sportowych motocykli

Jedną z największych wad skórzanych kurtek pochodzących od kombinezonów motocyklowych, jest brak komfortu. Oczywiście, jeśli wybieramy się na krótką przejażdżkę czy też tor, wygoda jest najmniej ważna. Sytuacja ulega jednak zmianie, kiedy udajemy się na dłuższą wyprawę rasowo sportową maszyną. Na co postawić w takim wypadku? Z pomocą przychodzi nam Rebelhorn, a kurtka skórzana na motor, taka jak model Fighter, to coś, na czym warto się skupić. Przypomina ona wyglądem kombinezon ulicznego wojownika, a przy tym oferuje komfort kurtek z modeli turystycznych. Po prostu bajka!

kombinezon-2-czesciowy-rebelhorn-fighter-fluo-black
 kombinezon-2-czesciowy-rebelhorn-fighter-fluo-black

RST TRACTECH EVO 4, czyli prawdziwa zbroja

W tym wypadku o komforcie możemy po prostu zapomnieć. RST Tractech Evo 4 to kurtka, która jest w stanie ochronić nawet tych motocyklistów, którzy naginają prawa fizyki. Certyfikat CE AAA to klasa sama w sobie i wie o tym każdy kierowca. Slidery na ramionach, potrójne szwy, czy nić odporna na przetarcia to jedynie wierzchołek góry lodowej aspektów, które przemawiają za takim rozwiazaniem. 

HELD COSMO 3.0 - coś dla fanów chopperów i nie tylko

Skórzana kurtka motocyklowa Held Cosmo 3.0 w bardzo dobry sposób łączy w sobie motocyklową elegancję z wszystkim cechami użytkowymi. Kiedy wymontujemy z niej wszystkie ochraniacze, możemy korzystać z niej jakoby z kurtki codziennej. 

Kurtka Skórzana Held Lady Cosmo 3.0 

Na samym końcu przyszedł czas na bliźniaczkę poprzedniej wersji. To propozycja dla kobiet, która wykonana jest miękkiej skóry bydlęcej wyprawionej w technologii TFL COOL SYSTEM. Dzięki temu podróżowanie w takiej odzięży nie będzie w żadnym stopniu niekomfortowe. Nie można także nie wspomnieć o wszelkich ochraniaczach, które zamontownae są na łokciach oraz ramionach. Wszystko to sprawia, że to naprawdę świetna propozycja. 

cosmo3
 cosmo3