r e k l a m a

Czy dzieci obudzą św. Mikołaja? Zapraszamy 6 grudnia na rynek!

2023-12-01 09:22:05 UM Pszczyna 286


fot. UM Pszczyna
 fot. UM Pszczyna

Jak co roku serdecznie zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci na imprezę mikołajkową pn."Budzenie św. Mikołaja", która odbędzie się w środę 6 grudnia o godzinie 16.00 przed Urzędem Miejskim w Pszczynie. Wspólnie spróbujmy obudzić drzemiącego Mikołaja na dachu ratusza.

- Zapraszam dzieci i rodziców na Budzenie św. Mikołaja. To nasza wieloletnia tradycja. Otrzymaliśmy informacje, że w tym roku również jest wielka szansa na wspólne spotkanie. Oczywiście to wszystko zależy od naszych najmłodszych mieszkańców, którzy mają do wykonania konkretne zadanie. Muszą obudzić wypoczywającego Mikołaja - mówi burmistrz Dariusz Skrobol. - Z doświadczenia wiemy, że dzieciaki są bardzo zdeterminowane, a tym samym skuteczne. Jeżeli uda się ta sztuka, św. Mikołaj w asyście straży pożarnej na pewno zjedzie z dachu - dodaje burmistrz.

Spotkanie prowadzi DJ Olek. Tego samego dnia o 16.45 na lodowisku odbędzie się pokaz łyżwiarski. Natomiast o 17.00 rozpocznie się XVII Spotkanie Pszczyńskich Imienników Świętego Mikołaja.