r e k l a m a

W piątek w Pszczynie otwieramy Park Aktywności!


Na mapie naszego miasta pojawi się nowe, wspaniałe, pełne atrakcji miejsce, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

2021-06-22 09:38:28 Miasto Pszczyna 1028


Pszczyna
 Pszczyna

W piątek, 25 czerwca otwarty zostanie Park Aktywności przy ulicy Bramkowej w Pszczynie. Tym samym na mapie naszego miasta pojawi się nowe, wspaniałe, pełne atrakcji miejsce, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Park Aktywności powstał w miejscu starych nieużytków. Znajduje się około 100 metrów od pszczyńskiego rynku. W pięknie położonym punkcie, otoczonym wysokimi drzewami znajdą się między innymi: wodny plac zabaw, fontanna w kształcie kuli ziemskiej, huśtawki, zjeżdżalnie, mała ścianka wspinaczkowa, tyrolka, siłownia zewnętrzna, tężnia, rolkostrada. Jest też dużo ławek i dodatkowe miejsca, gdzie można będzie mile spędzić czas i odpocząć!

- Zapraszam już od piątku do Parku Aktywności w Pszczynie. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, dorosłych i seniorów. Każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie - mówi burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol. Dodaje, że takiego miejsca w naszym mieście brakowało. - Wielokrotnie docierały do mnie sygnały o stworzenie takiego miejsca w centrum miasta, gdzie będzie można odpocząć. Koniec roku szkolnego, a tym samym początek wakacji to idealny moment na uruchomienie tego obiektu.

Park Aktywności zostanie otwarty o godzinie 12.00. W dniu otwarcia nie zabraknie dodatkowych animacji przygotowanych przez Urząd Miejski, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.