r e k l a m a

Pszczyna. Podsumowanie działań prędkość i kaskada


Podczas działań policjanci ruchu drogowego ujawnili 52 kierujących, którzy nie stosowali się do obowiązujących ograniczeń prędkości.

2021-05-04 14:00:33 Policja Pszczyna 143


Policja Pszczyna
 Policja Pszczyna


Podsumowanie działań ruchu drogowego. W ubiegłym tygodniu na terenie powiatu pszczyńskiego policjanci przeprowadzili akcję pod kryptonimem "Prędkość" oraz "Kaskada" . Policjanci ujawnili 52 kierujących, którzy nie stosowali się do obowiązujących ograniczeń prędkości. W ubiegłym tygodniu na terenie powiatu pszczyńskiego policjanci przeprowadzili akcję pod kryptonimem "Prędkość" oraz "Kaskada". Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość. Nadchodzące ciepłe, majowe dni powodują, że niektórzy kierujący nie stosują się do ograniczeń prędkości, która jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Działania miały charakter prewencyjno-kontrolny. Jednak kierujący, którzy nie stosowali się do obowiązujących przepisów, musieli się liczyć z konsekwencjami prawnymi. Podczas działań policjanci ruchu drogowego ujawnili 52 kierujących, którzy nie stosowali się do obowiązujących ograniczeń prędkości.

Po raz kolejny apelujemy o jazdę zgodną z przepisami. Szczególnie w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Taka wzmożona czujność wymagana jest przede wszystkim w okolicach przejść dla pieszych